1. Alin /
  2. Прокат авто Mitsubishi

Прокат Mitsubishi

Вибір авто
Бронювання

Бренд:

Немає машин на тему "Прокат Mitsubishi"

Прокат Mitsubishi


Японський автомобільний бренд Mitsubishi – популярна марка, що випускає надійні та безпечні авто. Сучасний дизайн робить машини не тільки якісним, але і естетично привабливими. 


Прокат Mitsubishi – чудове рішення для тих, хто любить комфорт і швидкість. Це практичні, універсальні автомобілі, що будуть доречними в будь-якій ситуації, на будь-якій дорозі та на будь-яку відстань. Оренда авто від Alin – це широкий вибір автомобілів різного класу, високий рівень сервісу та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо вам потрібен прокат авто, ми підберемо ідеального залізного друга за оптимальною ціною для вашої поїздки. Взяти авто в оренду можна у Львові, Івано-франківську, Буковелі, Києві та Харкові.


Mitsubishi напрокат: комфорт та безпека


Зручні сидіння, багато місця в салоні, а також великий багажник, що вмістить речі всіх пасажирів – і це лише деякі з переваг машини на прокат Mitsubishi. 


А міцна надійна конструкція авто забезпечує високий рівень безпеки водія та пасажирів під час поїздки та у випадку НС.  


Подобова та довгострокова оренда Mitsubishi


Оренда машин Mitsubishi можлива як на добу чи дві, так і на тиждень чи місяць. Прокат авто актуальний для туристів, котрі хочуть ближче познайомитися з містом. Також оренда авто такого типу – хороший варіант для місцевих, котрі тимчасово залишилися без машини. 


Машина в оренду дозволить вам бути в звичному графіку та раціонально використовувати свій час.


Скільки коштує прокат автомобіля Mitsubishi?


Ціна машини на прокат авто залежить від терміну оренди та марки авто. Чим довший термін, тим оренда авто буде вам дешевшою.


Прокат Mitsubishi 1-2 доби – від 48€/доба.

Прокат авто на місяць – від 35€/доба.


Які умови прокату Mitsubishi?


  1. Оренда автомобіля доступна водіям від 21 року.

  2. Оренда авто від Alin передбачає 3 роки водійського досвіду.

  3. Необхідні документи для українців: паспорт, ІПН-код, права категорії В. 

  4. Для іноземців оренда авто передбачає: паспорт, права міжнародного зразка.

  5. Водій не має права передавати авто на прокат третім особам. Якщо це необхідно, попередьте менеджера перед тим, як оформити прокат авто Mitsubishi.


Доступні моделі Mitsubishi на Alin

Mitsubishi Outlander – стильний, потужний автомобіль для ваших поїздок. Відмінні технічні характеристики та оригінальний дизайн підкреслять ваше почуття смаку в автомобілях та подарують ваш розкішні емоції від керування. 


Обирайте улюблену модель авто на прокат, оформляйте послугу оренда машини та рушайте назустріч пригодам разом з Alin.ua!  

icon