1. Alin /
  2. Прокат авто Jeep

Прокат Jeep

Вибір авто
Бронювання

Бренд:

Немає машин на тему "Прокат Jeep"

Прокат Jeep


Американський автомобільний бренд Jeep – це втілення брутальності, сили та високої якості. Оренда авто цього бренду – ідеальний варіант для тих, хто любить швидкість, адреналін та вседоступність. Оформіть прокат Jeep та відчуйте всі переваги та особливості цього залізного коня з характером.


Оренда авто від Alin – це широкий вибір автомобілів різного класу, високий рівень сервісу та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо вам потрібен прокат авто, ми підберемо ідеального залізного друга за оптимальною ціною для вашої поїздки.


Jeep напрокат: комфорт та безпека


Прокат Jeep – для тих, хто, перш за все, цінує безпеку. Марка зарекомендувала себе як надійна та міцна машина в оренду. Зовнішній вигляд та технічні особливості автомобіля це абсолютно підтверджують: широкі колеса, солідні розміри, потужний мотор викликають довіру та створюють відчуття безпеки. Можна здійснити оренду машин у Львові, Івано-франківську,Буковелі, Києві та Харкові.


Оренда автомобіля Jeep – ідеальний варіант для поїздки в гори чи по бездоріжжю – цій моделі доступно практично все. 


Подобова та довгострокова оренда Jeep


Поїхати в гори з друзями, відвідати нове місто, з’їздити на риболовлю – ці авто на прокат будуть доречними в будь-якій ситуації. 


Доба, тиждень, місяць – оформляйте прокат авто на потрібний термін та отримуйте максимум комфорту за мінімум грошей. 


Скільки коштує прокат автомобіля Jeep?


Ціна машини на прокат Jeep авто залежить від терміну та марки авто. Чим довший термін, тим оренда авто буде вам дешевшою.


Прокат Jeep 1-2 доби – від 48€/доба.

Прокат авто на місяць – від 35€/доба.


Які умови прокату Jeep?


  1. Оренда автомобіля доступна водіям від 21 року.

  2. Оренда авто від Alin передбачає 3 роки водійського досвіду.

  3. Необхідні документи для українців: паспорт, ІПН-код, права категорії В. 

  4. Для іноземців оренда авто передбачає: паспорт, права міжнародного зразка.

  5. Водій не має права передавати авто на прокат третім особам. Якщо це необхідно, попередьте менеджера перед тим, як оформити послугу.


Доступні моделі Jeep на Alin

Прокат авто Jeep Cherokee – розкішний варіант, що підкреслить ваш статус та відчуття смаку. Оренда машин джип, а саме: вишуканий дизайн, відмінні технічні характеристики, залишать виключно позитивні враження та бажання купити таке авто собі. 


Обирайте улюблену модель авто на прокат, оформляйте послугу оренда машини та рушайте назустріч пригодам разом з Alin.ua! 

icon