1. Alin /
  2. Прокат авто BMW

Прокат BMW

Вибір авто
Бронювання

Бренд:

Немає машин на тему "Прокат BMW"

Прокат BMW


BMW – легендарний німецький бренд, що покорив серця мільйонів. Марка вважається однією із найпопулярніших автомобільних марок у світі. Відчути всі переваги та силу цього залізного коня можна з орендою авто від Alin. 


Оренда авто від Alin – це широкий вибір автомобілів різного класу, високий рівень сервісу та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо вам потрібен прокат авто, ми підберемо ідеального залізного друга за оптимальною ціною для вашої подорожі. 


BMW на прокат: комфорт та безпека


Розкішний дизайн та вишуканий, а, головне, максимально зручний салон BMW принесе вам задоволення від поїздки. Прокат BMW – ідеальний варіант протестувати легендарне авто і познайомитися з ним ближче.   


Високий рівень безпеки виділяє BMW серед інших. Це якісні, міцні машини, націлені на максимальний захист водія і пасажирів у НС. Тому прокат BMW – один із найбільш надійних, безпечних варіантів пересування. 


Подобова та довгострокова оренда BMW


Оренда авто можлива як на добу чи дві, так і на тиждень чи місяць. Прокат авто BMW актуальний для туристів, котрі хочуть ближче познайомитися з містом. Також оренда авто – хороший варіант для місцевих, котрі тимчасово залишилися без машини. Можна здійснити прокат машин у Львові, Івано-франківську,Буковелі, Києві та Харкові.


Машина в оренду дозволить вам бути в звичному графіку та раціонально використовувати свій час. 


Скільки коштує прокат автомобіля BMW?


Ціна машини на прокат BMW залежить від терміну та марки авто. Чим довший термін, тим оренда авто буде вам дешевшою.


Прокат авто 1-2 доби – від 58€/доба.

Прокат авто на місяць – від 39€/доба.


Які умови прокату BMW?


  1. Оренда автомобіля доступна водіям від 21 року.

  2. Оренда авто від Alin передбачає 3 роки водійського досвіду.

  3. Необхідні документи для українців: паспорт, ІПН-код, права категорії В. 

  4. Для іноземців оренда авто передбачає: паспорт, права міжнародного зразка.

  5. Водій не має права передавати авто на прокат третім особам. Якщо це необхідно, попередьте менеджера перед тим, як оформити прокат авто.


Доступні моделі BMW на Alin

Оренда машин BMW 320 – металевий звір із потужним мотором і фірмовим дизайном. Оренда машини цієї моделі підкреслить ваш статус і подарує нереальні емоції від керування. Швидкість, високий рівень комфорту, моментальний підрив – ви відчуєте велич BMW 320 кожною клітинкою тіла. 


Обирайте улюблену модель авто на прокат, оформляйте послугу прокат авто та рушайте назустріч пригодам разом з Alin.ua!

icon