1. Alin /
 2. Умови оренди

Умови оренди


Як забронювати авто?  

 1. Забронювати авто можна через форму замовлення на сайті компанії Alin.   
 2. Зателефонувати або написати нам +380 (98) 777 16 00 (Viber, WhatsApp, Telegram, SMS)  
 3. Написати нам на e-mail alin.lviv@gmail.com  
 4. Або безпосередньо в офісах компанії.  


Вимога до водія  

Вік водія від 23 років, стаж водіння від 3 років.  


Перелік документів  

 1. Паспорт громадянина.   
 2. Посвідчення водія категорії «B» (котре діє на території України).  
 3. Стаж водіння - 3 роки, якщо ви змінювали водійське посвідчення, то повинна бути відмітка про стаж водіння (ставиться навпроти категорії «В» або просто в будь-якому місці на водійському посвідченні)  
 4. Менеджер може запросити додаткові документи, що підтверджують особу. Наприклад, іменна банківська карта, закордонний паспорт, ІПН, і т.п.  

Остаточне рішення про видачу авто на прокат приймається менеджером після особистого контакту з клієнтом і пред'явлення оригіналів документів.   


Видача і повернення автомобіля  

При видачі автомобіль надається чистим, в **стандартній комплектації й з повним баком. У присутності клієнта заповнюється акт огляду ТЗ, фіксується все зауваження до автомобіля, пробіг, кількість палива. При поверненні автомобіля і відсутності зауважень, доплата за мийку і паливо не потрібно, в інших випадках, орендар оплачує послугу дозаправляння і / або миття автомобіля згідно з встановленими тарифами. Доба прокату авто закінчується через 24 години з моменту фактичного отримання авто.  

**Стандартна комплектація авто: запасне колесо, балонний ключ, буксирувальний гак, знак аварійної зупинки, аптечка, вогнегасник, шини по сезону (зимові / літні).  

У разі виникнення будь-яких незапланованих ситуацій (ДТП, пошкодження, крадіжка, ламання авто і т.д.) клієнт зобов'язаний негайно повідомити орендодавця за номером: +38 098 777 16 00.  


Страхування автомобіля  

Всі автомобілі застраховані по ризиках цивільної відповідальності (ОСЦПВ); Всі автомобілі застраховані від угону/збитків/загибелі (КАСКО) з відповідальністю Орендаря в межах застави за автомобіль. Зниження відповідальності за страховими випадками до нуля - додаткова послуга (Super Top Cover LDW), оплачується за бажанням Орендаря при укладанні договору відповідно до встановлених тарифів;  


В яких випадках Super Top Cover LDW не діє:  

 1. Керування автомобілем в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння або використання медичних препаратів, які знижують реакцію  
 2. Використання автомобіля в спецрежимах: таксі, перегони, буксирування автомобілем причепів або машин, навчальна їзда.  
 3. Втрата ключів, технічного паспорта на автомобіль.  
 4. Керування автомобілем або передача керування автомобілем особі без водійського посвідчення або з посвідченням без категорії «В», а також особам не вказаним у договорі оренди.  
 5. Втеча або залишення місця пригоди, погоня, вчинення умисного злочину на автомобілі.  
 6. Викрадення автомобіля, якщо ключі й документи не залишилися у водія (тобто, добровільна передача або залишення документів і / або ключів, яке призвело до викрадення).  


Ліміт пробігу  

У базовий тариф на оренду автомобіля включений ліміт пробігу 350 км на добу, пробіг підсумовується за весь період оренди;   

Перепробіг оплачується додатково, відповідно до встановлених тарифів;   

При оренді автомобіля від 3 діб - пробіг безлімітний.  


Політика по паливу  

Наші автомобілі заправлені до повного бака, з такою ж кількістю Ви повертаєте автомобіль. Якщо палива не вистачає, проводиться оплата за паливо згідно з тарифами АЗК Okko.  

Автомобілі рекомендуємо заправляти бензином марки А – 95, в дизельних автомобілях - дизельне паливо відповідно до сезону.  


Територія експлуатації  

Виїзд за межі України та на тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей і АР Крим заборонений без попереднього письмового дозволу від компанії Alin.  


Способи оплати  

Готівкою при отриманні автомобіля, платіжною карткою VISA або MasterCard. Банківським переказом. Оплата від юридичних осіб приймається тільки за безготівковим розрахунком (без ПДВ). Сума оплати вказана в договорі.  


Оплата прокату  

У всіх випадках проводиться 100% передоплата. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну, проводиться перерахунок. Після закінчення терміну дії договору, він може бути продовжений за бажанням Орендаря. При продовженні терміну оренди, оплата також відбувається вперед.  


Завдаток (депозит)  

100% завдатку вноситься клієнтом при підписанні договору. Сума завдатку залежить від класу автомобіля, що орендується. Розмір депозиту може бути зменшений коштом придбання додаткової опції зниження відповідальності: Super Top Cover LDW. Завдаток вноситься або готівковими коштами або шляхом блокування заставної суми на кредитній карті Орендаря.  


Де і коли?  

Видача і повернення автомобіля можливі:  

 1. в пунктах прокату компанії Alin в робочий час (з 8.00 до 19.00 з пн по сб)  
 2. за адресою клієнта (послуга платна)  
 3. в неробочий час в офісі, так і за адресою клієнта (послуга платна)
icon