1. Alin /
  2. Про нас

Автопрокат в Україні від компанії ALIN


Компанія з 2016 року надає послуги з прокату автомобілів без водія. Автопарк компанії в Україні – це сучасні автомобілі, оснащення яких, задовольнить смаки і переваги клієнта. Щоб показати серйозність намірів в бізнесі, часто необхідно підкреслити високий статус перед партнерами. У цьому допоможе оренда в Україні авто преміум або бізнес-класу. Для клієнтів, які не готові платити за статусні автомобілі, компанія надасть автотранспорт середнього або економ-класу. У компанії Alin є раннє бронювання автомобілів марок: VW, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Ford, Peugeot, Renault, Dacia. Транспорт пройшов техогляд, згідно з вимогами українського законодавства. Орендовані машини застраховані від поломки, нещасних випадків водія та пасажирів.


При оренді автомобілів в ALIN кожен клієнт оцінить переваги:


- в оренду здаються лише нові автомобілі, рік випуску яких не пізніше 2016 року


- вартість прокату автомобіля без водія від $19


- взяти машину на прокат у Львові можна протягом 6-12 годин, телефонуйте за номером +38 098 777 1600 і оформляйте заявку


- форма оплати на вибір - готівкою, через банк або через платіжні термінал кредитними картами


- франшиза при оренді становить від $350 до $1200, в залежності від класу авто


- мінімальний пакет документів для оформлення авто на прокат - паспорт (цивільний або закордонний) і водійське посвідчення


- при необхідності автотранспорт комплектується додатковими обладнанням (GPS-навігатор, зарядне-тримач для телефона, дитяче крісло)


Бути на висоті і вільно пересуватися по місту допоможе компанія Alin – прокат авто у Львові, Києві, Івано-Франківську, Харкові та Буковелі.


Телефонуйте +38 098 777 1600 і дізнайтеся деталі!

icon