1. Alin /
  2. прокат авто з водієм /
  3. Трансфер гелікоптером

Трансфер гелікоптером

Дата:

Категорія:

25.11.20

прокат авто з водієм

Alin вміє дивувати!

 

Унікально тільки з компанією Alin! Готові представити вашій увазі унікальну та екстремальну послугу польоту на гелікоптері!
Саме так, неможливе - можливо!
Напевно кожен з нас у дитинстві мріяв літати та побачити цілком звичні місця з зовсім іншого ракурсу, з висоти пташиного польоту. Саме так, бачать світ близько 9 мільярдів птахів і саме так можеш побачити його ти!


Загадкові райони рідного міста, де проходило твоє незабутнє дитинство чи можливо село, де ти часто проводив літні канікули та весело займав час з бабусею та дідусем? Чарівні схили Українських Карпат чи можливо затишні відпочинкові міста для прогулянок? Побачення з коханими, шалений відрив з друзями чи бізнес-поїздки? Що актуально саме для тебе?
Відтепер спеціально для клієнтів компанії Alin доступна послуга польоту на справжнісінькому гелікоптері!
Наповни своє життя нереальними враженнями, які запам’ятаються назавжди! Подивись на світ так, як не бачить його ніхто! Все це, та навіть більше, цілком можливо варто тільки увімкнути фантазію, а команда спеціалістів Alin допоможе втілити її у життя! Організуй свій незабутній день та нехай здійсняться усі дитячі мрії!
Переверни світ з ніг на голову та повір у неймовірне диво разом з компанією Alin!

 

Вартість польоту гелікоптером МІ 2:

 

20 хвилин - 450$*

30 хвилин - 630$*

45 хвилин - 850$*

1 година - 1150$*

* оплата здійснюється в національній валюті за курсом НБУ на день оплати

 

Важлива деталь: вказана вартість включає можливість польоту для 6-ти осіб, в тому числі дітей, віком від 5 років, у супроводі близьких родичів.

icon