1. Alin /
  2. Прокат авто Буковель

Прокат авто на механіці у Буковелі

Вибір авто
Бронювання
Всі Економ Середній Бізнес Позашляховик Мінівен VIP (Преміум)

Тип трансмісії:

Тип палива:

Немає машин на тему "Прокат авто на механіці у Буковелі"

Прокат авто: коробка передач – механічна у Буковелі


Водії діляться на 2 табори: прихильники автоматичної коробки передач і ті, що надають перевагу традиційній механіці. Попри високий рівень популярності машин на автоматі, є й ті, хто вибирають прокат авто: коробка передач – механічна. Такий тип трансмісії вважають більш надійним. Водії, які значний час їздили на механіці, зазвичай, не хочуть переходити на АКПП. 


В Alin доступна оренда авто: коробка передач – механіка. У нас широкий вибір моделей різних марок. Ви можете вибрати авто за своїми критеріями: тип трансмісії (автомат, механіка), клас (економ, стандарт, бізнес, преміум), тип палива та ін.  


Оренда авто з механічною коробкою передач має такі переваги:


  1. Авто на механіці більш бюджетні в обслуговуванні.

  2. Не потребують охолодження, на відміну від автомата. 

  3. Довгий термін експлуатації.

  4. Можливість проводити буксирування без обмежень на відстані. 

  5. Краща прохідність по бездоріжжю. 


Декому подобається маса конструкція та процес їзди з механічною коробкою передач. Проте для водіїв з невеликим досвідом цей тип буде важчим за автоматичний. Проте той, хто навчився їздити на механіці, з легкістю освоїть і автомат. 


Вартість оренди автомобіля з механічною коробкою передач 


Ціна на прокат авто: коробка передач – механіка, дещо дешевша за аналоги на автоматі. Проте все залежить ще й від таких факторів, як: тип палива (дизель, бензин), марка і модель авто, клас, рік випуску, термін оренди і т.д.


Вартість оренди авто на механіці в Alin стартує від 26€ за добу – за умови оренди на 1-2 доби. Якщо ж вас цікавить прокат авто на місяць і більше, в такому випадку  ціна буде 16€ за добу. 


Чим довший термін оренди, тим нижча ціна. 


Доступні марки авто на механіці на Alin


  • Renault

  • Opel

  • Ford 


Моделі на механіці – для поціновувачів справжніх, традиційних автомобілів. Вибирайте свою модель комфорту з механічною чи автоматичною коробкою передач та рушайте назустріч новим пригодам. 


Забронювати оренду авто на потрібні дати ви можете на сайті Alin.ua, по номеру телефону чи написати нам в соцмережах або на пошті. Ми працюємо 24/7 і завжди готові допомогти із питаннями – звертайтеся! 


Якщо оренда авто – то Alin!

icon