1. Alin /
  2. Прокат авто Буковель

Прокат авто на дизелі в Буковелі

Вибір
Бронювання
Всі Економ Середній Бізнес Позашляховик Мінівен VIP (Преміум)

Подача/повернення:

Тип трансмісії:

Тип палива:

Немає машин на тему "Прокат авто на дизелі в Буковелі"

Прокат авто: паливо – дизель у Буковелі


Автомобілі з дизельним типом палива – популярний варіант в Україні. Вони завжди конкурували із бензиновими авто, але як одні, так і інші, мають свої переваги і недоліки. 


Оренда авто: паливо – дизель – чудовий варіант для тих, хто любить швидкісну їзду та потужні авто. 


Оренда автомобіля на дизелі має такі переваги:


  1. Дизельний тип автомобілів використовує менше палива, ніж бензиновий. 

  2. Дизельний варіант більш потужний за бензинові аналоги. Такі машини при обгоні та на швидкості ведуть себе більш впевнено. 

  3. Витрачає менше палива за бензиновий. 

  4. Оренда автомобіля: паливо – дизель – кращий варіант на великі відстані. 

  5. Дизельне авто більш комфортне під час водіння. 


Вартість оренди автомобіля на дизелі


Ціна на прокат авто на дизелі залежить не тільки від типу паливної системи. До факторів, що впливають на ціну, також входить: марка і модель автомобіля, клас (економ, середній, бізнес, преміум), тривалість оренди автомобіля і т.д.


Ціни на прокат автомобіля: паливо – дизель в Alin варіюються від 36€ за добу – за мови оренди на 1-2 дні. Якщо вас цікавить оренда на місяць і більше, в такому випадку ціна буде нижчою – від 20€ за добу. 


Чим довший термін оренди – тим нижча ціна. 


Доступні марки авто на дизелі – Alin


  • Volkswagen

  • Renault 

  • Opel 

  • Ford


Яку модель і з яким типом палива обрати – ваш вибір. Кожна має свої переваги та свої недоліки. Якщо поглянути з якості комфорту та швидкості їзди – дизельні автівки виграють. Проте вони значно відстають з погляду економічності та екологічності. Все більше європейських країн відмовляється від дизельного типу палива і переходить на більш сучасний варіант – електрокари. Проте і цей варіант має свої обмеження та нюанси. 


Обирайте свою ідеальну модель комфорту та швидкості на Alin.ua. Сотні позицій у різних містах України чекають на вас, оренда автомобіля у Львові . Оформляйте авто на прокат і вирушайте назустріч яскравим емоціям та новим можливостям! Якщо оренда авто – то Alin.ua! 

icon