1. Alin /
 2. Прокат авто Івано-Франківськ

Прокат авто на механіці в Івано-Франківську

Вибір авто
Бронювання
Всі Економ Середній Бізнес Позашляховик Мінівен VIP (Преміум)

Тип трансмісії:

Тип палива:

discount
discount
discount
discount
discount
Renault Lodgy

Renault Lodgy

або аналогічний

 • VIP 3+
  33 €
 • 30+
  30 €
 • 8-29
  33 €
 • 3-7
  38 €
 • 1-2
  42 €
count-icon 7
ac-icon A/C
deposit-icon 600 €

Прокат авто: коробка передач – механічна у Івано-Франківську


Водії діляться на 2 табори: прихильники автоматичної коробки передач і ті, що надають перевагу традиційній механіці. Попри високий рівень популярності машин на автоматі, є й ті, хто вибирають прокат авто: коробка передач – механічна. Такий тип трансмісії вважають більш надійним. Водії, які значний час їздили на механіці, зазвичай, не хочуть переходити на АКПП. 


В Alin доступна оренда авто: коробка передач – механіка. У нас широкий вибір моделей різних марок. Ви можете вибрати авто за своїми критеріями: тип трансмісії (автомат, механіка), клас (економ, стандарт, бізнес, преміум), тип палива та ін.  


Переваги прокату авто з механічною коробкою передач у Івано-Франківську


 1. Авто на механіці більш бюджетні в обслуговуванні.

 2. Не потребують охолодження, на відміну від автоматичних моделей. 

 3. Довгий термін експлуатації.

 4. Можливість проводити буксирування без обмежень на відстані. 

 5. Краща прохідність по бездоріжжю. 


Декому подобається сама конструкція та процес їзди з механічною коробкою передач. Проте для водіїв з невеликим досвідом цей тип буде важчим за автоматичний. Проте той, хто навчився їздити на механіці, з легкістю освоїть і автомат. 


Вартість оренди автомобіля з механічною коробкою передач 


Ціна на прокат авто: коробка передач – механіка, дещо дешевша за аналоги на автоматі. Проте все залежить ще й від таких факторів, як: тип палива (дизель, бензин), марка і модель авто, клас, рік випуску, термін оренди і т.д.


Вартість оренди авто на механіці в Alin стартує від 26€ за добу – за умови оренди на 1-2 доби. Якщо ж вас цікавить прокат авто на місяць і більше, в такому випадку  ціна буде 16€ за добу. 


Чим довший термін оренди, тим нижча ціна. 


Доступні марки авто на механіці на Alin


 • Renault

 • Opel

 • Ford


Моделі на механіці – для поціновувачів справжніх, традиційних автомобілів. Вибирайте свою модель комфорту з механічною чи автоматичною коробкою передач та рушайте назустріч новим пригодам. 


Забронювати оренду авто на потрібні дати ви можете на сайті Alin.ua, по номеру телефону чи написати нам в соцмережах або на пошті. Ми працюємо 24/7 і завжди готові допомогти із питаннями – звертайтеся! 


Якщо оренда авто – то Alin!

icon