1. Alin /
  2. Новини /
  3. Трансфери з Alin

Трансфери з Alin

Дата:

Категорія:

26.12.20

Новини

У шаленому ритмі щоденних справ, зовсім не залишається часу замислюватися над дрібницями ! Інколи набагато легше та необхідніше зберегти свій час та дозволити спеціалістам зробити всі справи за вас.
Надумали орендувати авто, але так лінь сідати за кермо ?
Треба швидко дістатися до роботи чи терміново прибути на зустріч в іншому кінці міста?
Спізнюєтесь на літак чи потяг?
Чи можливо після виснажливого перельоту хочеться оперативно дістатися готелю та по-справжньому релакснути?
Задля комфорту та здійснення усіх ваших бажань компанія Alin надає послуги транспортних перевезень.
То ж з кожним днем послуга трансферу стає все популярнішою не тільки в Україні, а й поза її межами. Для збереження вашого часу, трансфер є ідеальним варіантом пересування, адже саме така послуга дозволить серйозно зекономити кошти та набагато швидше дістатися бажаного місця призначення. Всі витрати вже включені у вартість, тобто вам не потрібно залишати заставу чи заправляти авто, а отже, вам залишається тільки насолоджуватися незабутньою поїздкою.
На трансферні послуги встановлена фіксована ціна, яка абсолютно не залежить від погодних умов, тому ми гарантуємо подачу авто за будь-яких обставин .
Безперечно, для більшості вартість все ж має значення, тому ви повинні знати від чого залежить вартість послуги трансферу.
Перш за це від відстані між початковим і кінцевим пунктом поїздки. Також, якщо ви замовляєте погодинний прокат, то на вартість впливає час у дорозі, а маршрут може змінюватися. І нарешті важливим фактором є клас автомобіля.

Тож, чому саме ми?

Перш за все, замовляючи трансфер з аеропорту, ви можете бути впевнені, що ваш рейс буде відстежено водієм, і авто буде подано вчасно.
По- друге, при бронюванні трансферу ви завжди можете замовити послугу заздалегідь. Ми надамо вам контакти водія, а також дані автомобіля.
По-третє, у компанії Alin наявні різні, зручні для вас способи оплати: готівковий, безготівковий, наявна можливість оплати за допомогою кредитної картки.
По- четверте, замовляючи трансфер у компанії Alin, ви можете бути впевнені, що всі пасажири будуть у повній безпеці, адже всі наявні автівки є не старшими ніж 3 роки. Безпека клієнта для нас на першому місці, а всі водії суворо дотримуються правил дорожнього руху та безпеки.
По-п’яте, ви без проблем можете додати додаткові опції до вашого трансферу, такі як: англомовний водій, дитяче автокрісло чи WiFi в авто. Все це, допоможе зробити вашу поїздку максимально комфортабельною та безпечною.

Тож визначайтеся з вашими бажаннями та потребами та обирайте комфорт разом з компанією Alin! Поїхали?

 

icon