1. Alin /
  2. Прокат авто Львів /
  3. Renault Logan

Оренда авто Renault Logan у Львові

Renault Logan

Марка: Renault

Ціна оренди авто Renault Logan у Львів

  • VIP 8+ 20€
  • 30+ 18€
  • 8-29 22€
  • 3-7 24€
  • 1-2 27€

Додаткові послуги

Renault Logan — сімейна машина в економкласі, представлена компанією Рено. В наявності в оренду у Львові в Alin - прокат авто. Саме цей красень пропонується за доступною ціною та має багато різних компонентів для зниження витрат пального. Це динамічний автомобіль, який ідеально підходить для подорожі родиною чи друзями. Також цим французом легко керувати клієнтам, які рідко користуються автомобілем. У багажнику знайдеться місце для великої валізи, численних сумок для покупок. Загалом, - це надійний "залізний кінь" і доступний для винайму в Алін в культурній столиці України. Зателефонуйте в один із наших офісів оренди автомобілів або зробіть онлайн-бронювання. Клієнти, котрі постійно орендують автомобілі в нашій компанії, мають ряд переваг, спеціальних пропозицій та знижки. Дана пропозиція є актуальною, адже ми запевняємо вас, що ви отримаєте переваги, які допоможуть організувати вам приємну подорож. Зв'яжіться з нами зараз для бронювання. Наші менеджери у Львівському аеропорту імені Данила Галицького у вашому розпорядженні.

What our customers say about us?

Car

5 of 5 stars
Отличный сервис!!! Хочу поблагодарить компанию за хорошую работу и отдельная благодарность менеджеру Тарасу Львовского офиса. Я уже много раз пользуюсь услугами вашей компании и каждый раз остаёмся довольны сервисом обслуживание - графиком выдачи автомобиля, техническим состоянием автомобиля, доступными ценами. Спасибо 👍
Наталья Величко

5 of 5 stars
Отличная компания, уже много раз пользовался из услугами и каждый раз остаюсь довольным. Хорошее качество автотехники и гибкий график выдачи машин всегда радуют. Отдельно хочу отметить работу менеджмента во львовском офисе, это клиентоориентированность профессионалы с которыми приятно общаться и вести дела.
Alex Vorobiov

5 of 5 stars
Подобрали хорошее новое авто под запрос. Доставили в центр Львова. Забрали авто в другом городе - из аэропорта Ивано-Франковска. Комфортное и приятное общение. Оперативное решение вопроса. Спасибо! Буду обращаться еще. Рекомендую.
Владислав Ле

5 of 5 stars
Отличный выбор авто на прокат в аэропорту Львова. Ребята молодца машинки чистые и в наличии, советую!
Max Danchuk

Є питання? Напишіть нам!

Напишіть Ваше повідомлення, або зателефонуйте нам:

+38 098 777 16 00, +38 098 777 15 00

Альтернативні автомобілі Економ класу

Ravon R2

Ціна за добу

від 23€

Volkswagen Polo

Ціна за добу

від 34€

Nissan Versa

Ціна за добу

від 34€

Ford Fiesta hatchback

Ціна за добу

від 34€

Renault Logan

Ціна за добу

від 27€

Hyundai Accent

Ціна за добу

від 34€

icon